Архіви за місяць: Травень, 2023

Додаток до Договору Клієнта та Креативного психолога

ЧАСТИНА 1. ОПИС ЗМІН, ЯКІ КЛІЄНТ ХОЧЕ ДОСЯГТИ З ДОПОМОГОЮ РОБОТИ З ПСИХОЛОГОМ 1.1. Клієнт перераховує все, що хоче змінити в собі з допомогою психолога і заради чого звернувся до нього. 1.2. Клієнт обговорює свої очікування. При цьому дуже важливо, щоб бажане збігалося з реальністю. Психолог не є чарівником, але за допомогою психолога можна змінити …

Коли психолог може припинити співпрацю з Клієнтом

Психолог може відмовитись від надання клієнтові консультативних послуг з наступних причин: 1) психолог-консультант не має достатньої компетентності для вирішення поставлених клієнтом проблем; 2) розбіжність поглядів психолога-консультанта та клієнта на основні життєві цінності (морально-ціннісні переконання, установки, суспільно-політичні позиції тощо); 3) неможливість з якихось причин збереження конфіденційності консультування (необхідність повідомлення про злочин); 4) не бажано надавати консультативну …

Стиль взаємодії з клієнтом та засоби психологічного впливу

Моя модель – це професіоналізм поєднаний з високими морально-етичними нормами та підсилений новітніми технологіями роботи. Я застосовую інноваційне поєднання методів з власним креативним стилем роботи, де кожна зустріч і консультація напрочуд ефективна та отримує схвальні відгуки вдячних клієнтів. Я застосовую еклектичну модель у психологічному консультуванні. Моя еклектична модель складається з 4 компонентів (стихій):

Шкала відчуття зв’язності А. Антоновського (SOC-29)

Оригінальним інструментом для вимірювання відчуття зв’язності, розробленим А. Антоновським [12], є шкала почуття зв’язності (SOC), що складається з 29 пунктів (16 прямих та 13 зворотних). Вона вимірює три компоненти почуття зв’язності, заданих автором апріорі: 11 пунктів – осяжність, 10 – керованість і 8 – усвідомленість. Кожен пункт має пару протилежних тверджень, які оцінюються за семибальною …

Шкала оцінки впливу травматичної події (IES-R)

Ми живемо в часи коли нас оточує низка стресорів, які потенційно можуть вважатися травматичною подією. Це може бути війна, серйозна хвороба, насильство в сім’ї. В тесті кожна тверженная описує переживання людей, які пережили певний травматичний досвід. Оцініть на скільки таке переживання співпадає з вашим статусом зараз. Для цього оберіть на шкалі варіант відповіді від нуля …

Госпітальна шкала тривоги і депресії (HADS)

Шкала HADS призначена для виявлення тривоги і депресії у пацієнтів стаціонару. Ця шкала є просто у застосуванні не вимагає тривалого часу для заповнення. Вона складається з 14 тверджень, які відображають дві школи «тривоги», непарні пункти, та «депресії», парні пункти.

Facebook
Instagram